Pieter Hele Marathon (DNF) - Wij Halve Marathon op fiets
Wat een heerlijk dagje. Pieter liep vandaag de marathon van Utrecht en Olga en ik hebben ‘m gesupported en er voor gezorgd dat we op een aantal punten zouden staan om ‘m aan te moedigen en te voorzien van de nodige energiedranken! Dus lekker op de fiets door Utrecht heen gecrosst. Het viel helaas nog wel tegen om aan de andere kant van de snelweg te komen aangezien er maar 2 plekken zijn die voor fietsers geschikt zijn, waarvan er 1 afgezet was voor de marathon. We moesten dus fietsen dat ons leven er vanaf hing om op tijd bij ons afgesproken punt te zijn. Gelukkig hebben we het allemaal gered, maar het zorgde wel voor 20 kilometers fietsen op de teller. Maar dat mocht de pret niet drukken.
Helaas moest Pieter vanwege een knieblessure vlak voor de 30km afhaken en hebben wij ‘m achterop de fiets weer getransporteerd naar de Jaarbeurs. Maar het mocht de pret niet drukken. We hebben een fantastische dag gehad. Na de tijd nog even met Rianne en Jordi en Pieter op het terras in Utrecht gezeten en daarna weer op naar huis.
Het was inderdaad een heerlijke dag! Lekker weer, en we hebben onze lichaamsbeweging wel weer gehad vandaag. Man, wat hebben wij gefietst!