Op 12 december 2005 zijn Bart en Frank, twee zeer gewaardeerde F1Crew collega's, naar een formule 1 test in Spanje geweest. Tijdens de week hielden ze een dagboek bij op mijn weblog. Hieronder hun belevenissen.

10 december 2005

Vrachtwagens kunnen vliegen!


Op de valreep heb ik nog even wat foto’s gemaakt op de Dakar 2006 pre-proloog die vandaag verreden werd op het Eurocircuit in Valkenswaard. Een uitgelezen mogelijkheid om even alles nogmaals te proberen.

Met een buitentemperatuur van amper 2 graden en dichte mist heb ik een dagje met complete uitrusting op het circuit rondgelopen en alles is tot grote tevredenheid verlopen.

Oh ja! Bovenstaande foto is niet bewerkt met Photoshop ofzo, maar het is het bewijs dat vrachtauto’s echt kunnen vliegen.  wink

Gepost om 21:20 door Bart
2 reacties • 0 TrackbacksPermalink

Leden:

Inloggen | Registreren

Online gasten: 4
Online leden: 0

Favoriete Autosport sites

#F1crew.nl
#Frits van Eldik Webpost
#Dani?l Rommens

Handige sites mbt Jerez

Ebookers.nl

Valid XHTML 1.0!